Wstecz
Data dodania: 24 marca 2019
Lekcja makijażu

350 zł czas / ok.2,5 godz.
Lekcja makijażu jest sztuką, która wymaga indywidualnego podejścia i wskazania każdej Klientce jej indywidualnych, psychomorfologicznych cech. To oznacza pokazanie makijażu jako trójwymiarowej sztuki, która opiera się na indywidualnych punktach wyniosłych. Podczas lekcji pokazana jest sztuka makijażu dziennego a na niej oparty jest makijaż wieczorowy.

Dla kogo?
Lekcja dedykowana jest każdej osobie, która chciałaby poznać tajniki makijażu, umieć się malować na co dzień, do pracy lub na wszelkiego rodzaju uroczystości. Zobaczysz jak możesz się zmienić 🙂

Agenda:
Przedstawienie ogólnych zasad na temat kolorymetrii, harmonii barw i podstawowych zasad z zakresu morfologii i analizy kolorystycznej. Przygotowanie skóry na przyjęcie makijażu – podstawowe czynności, ramowa kolejność wykonania dobrego i prawidłowego makijażu, omówienie podstawowych technik, modelowanie, makijaż oczu, makijaż ust – instruktaż oraz odmładzanie makijażem! Przy użyciu specjalnych technik, trików charakteryzatorskich, produktów biologicznie czynnych, Omówienie technik stylizacyjnych: ubiór/fryzura/makijaż.

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt