Wstecz
Data dodania: 24 marca 2019
MASAŻE KOSMETYCZNE

1.KOMPLEKSOWY, autorski masaż twarzy, szyi, dekoltu i ramion by Alicja Goleniec z użyciem specjalnych kremów do masażu twarzy dobranych w zależności od wieku klientki, stanu nawilżenia oraz ogólnej kondycji jej skóry i mięśni 150 zł czas. ok 40 min
Każdy masaż składa się z trzech etapów: masażu mięśniowego stymulującego pracę mięśni oraz poprawiającego mikro-cyrkulację i kondycję mięśni poprzez dotlenienie i gimnastykę; masażu limfatycznego mającego na celu przepchnięcie zbędnych produktów przemiany materii do systemu wydalniczego oraz z masażu uciskowego, akupresurowego mającego na celu uspokojenie mięśni, wyciszenie, rozluźnienie i wprowadzenie klienta w stan błogiego relaksu i odprężenia.
2.MASAŻ wzbogacony olejkami eterycznymi oraz akupresurowym, uciskowym masażem głowy, daje, oprócz wyżej wymienionych korzyści, stan całkowitego wyciszenia , uspokojenia oraz pełnego relaksu, niweluje stany napięciowe, usuwa oznaki zmęczenia oraz pomaga w lepszej koncentracji. Masaż trwa ok. 45 minut.
3.AROMATERAPEUTYCZNY, relaksacyjny, akupresurowy masaż twarzy i głowy
z użyciem esencjonalnych olejków eterycznych 70 zł
Masaż wykonany techniką akupresurową zaczerpniętą z wiedzy Dalekiego Wschodu oraz wzbogacony o olejki aromaterapeutyczne, ma na celu usunąć stany głębokiego zmęczenia i napięcia, wyeliminować uczucie tzw. ciężkiej głowy, pomóc w koncentracji, oczyścić z produktów zbędnych przemiany materii, oraz pomóc w zasypianiu i odprężeniu. Masaż trwa ok. 25 minut.

4.KOBIDO, relaksacyjny, anty-aging, chińska metoda 220 zł, ok.70 min

Pięciofilarowy masaż twarzy, szyi i dekoltu starej chińskiej techniki, która kiedyś używana była wyłącznie na dworze cesarza. Mocno pobudzający masaż o efekcie push up porusza najmniejsze struktury mięśniowe. Ma działanie drenujące, napinające, pobudzające, silnie przeciwstarzeniowe. Dedykowany jako samodzielny zabieg lub łączony z kosmetyką pielęgnacyjną daje fantastyczne efekty odmłodzenia skóry. Składa się z 5 różnych technik masaży, doskonała alternatywa dla medycyny estetycznej.

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt