Wstecz
Data dodania: 6 kwietnia 2019
Mistrzostwa Polski

Wieloletnie moje doświadczenie z zakresu makijażu, wizażu i stylizacji, pozwoliło mi na wzięcie udziału w Mistrzostwach Polski Makijażu profesjonalnego, organizowanego przez Beauty Forum, oraz dotarcie do samego finału. Finał Mistrzostw Polski odbywał się zawsze podczas trwania Targów Kosmetyki oraz Kongresu Kosmetycznego na głównej scenie Meeting Point na Torwarze w Warszawie. Podczas półgodzinnych przygotowań, jury skrupulatnie oceniało pracę wizażystek oraz przygotowanie modelek do prezentacji wg. skali ocen od 1-5  w czterech kategoriach:  podkład, oczy/brwi, usta, oraz wizerunek ogólny.  W finale brało zawsze udział tylko pięć finalistek z całej Polski, a zwyciężczyni zakwalifikowana została do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu  w Niemczech.

W marcu 2006 roku, odbył się finał mistrzostw Polski  Maijażu Profesjonalnego  na Torwarze w Warszawie. Tematem Mistrzostw było:  „Rosysjska Piękność lat 20-ch.” A oto moja interpretacja temtu:

W marcu 2008 roku, odbył się finał Mistrzostw Makijażu pod hasłem: „Romantic beatu like a star” – romantyczna piękność błyszcząca jak gwiazda. A oto moja interpretacja tematu:


W marcu 2007 roku, odbył się finał Mistrzostw Makijażu Profesjonalnego pod hasłem: „West meet east”- wschód spotyka zachód. A oto moja interpretacja tematu:

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt