Wstecz
Data dodania: 24 marca 2019
Przebijanie uszu

Posiadamy dwa aparaty do przebijania uszu. Dziewczynka przy przebijaniu dostaje dyplom uznania, który stanowi pamiątkę tego wydarzenia.
SYSTEM w zależności od kolczyka
Jest to metoda bez hukowa. Kolczyk i zapinka są zamontowane w plastikowym wkładzie, który następnie jest zapakowany w pojedyncze, przeźroczyste pudełko i sterylizowany. Wkład z kolczykiem jest instalowany w pistolecie i wyjmowany po wykonaniu przekłucia, bez dotykania wkłady lub kolczyka. Utrzymuje to sterylne warunki w otoczeniu przekłuwanego ucha, dla bezpieczeństwa zarówno klienta jak i wykonawcy przekłucia.
Każdy kolczyk z zapinką jest pakowany w swoje własne, sterylne, przeźroczyste pudełko (blister). Używając jednego kolczyka do przekłucia jednego ucha, nie niszczymy sterylności drugiego kolczyka.
Wkład z kolczykiem jest tak skonstruowany, aby automatycznie założyć zapinkę na kolczyk, pozostawiając optymalną odległość pomiędzy skórą a kolczykiem i zapinką, zarówno z przodu jak i z tyłu płatka ucha. Ta przestrzeń jest szczególnie ważna dla właściwego przemywania i gojenia ucha.
BABY BOX
Baby Box zawiera wyjątkowe pudełko na „Pierwsze kolczyki”, małe zapinki do kolczyków, płyn do pielęgnacji po przekłuciu, gaziki do dezynfekcji oraz jedną parę kolczyków. Idealna propozycja na prezent.
SYSTEM STUDEX PLUS
Klasyczna hukowa metoda przebijania uszu.

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt