Wstecz
Data dodania: 1 kwietnia 2019
sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe | Mistrzostwa Polski |
Wieloletnie moje doświadczenie z zakresu makijażu, wizażu i stylizacji, pozwoliło mi na wzięcie udziału w Mistrzostwach Polski Makijażu profesjonalnego, organizowanego przez Beauty Forum, oraz dotarcie do samego finału. Finał Mistrzostw Polski odbywał się zawsze podczas trwania Targów Kosmetyki oraz Kongresu Kosmetycznego na głównej scenie Meeting Point na Torwarze w Warszawie. Podczas półgodzinnych przygotowań, jury skrupulatnie oceniało pracę wizażystek oraz przygotowanie modelek do prezentacji wg. skali ocen od 1-5 w czterech kategoriach: podkład, oczy/brwi, usta, oraz wizerunek ogólny. W finale brało zawsze udział tylko pięć finalistek z całej Polski, a zwyciężczyni zakwalifikowana została do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu w Niemczech.
Rosyjska piękność lat 20-ch
W marcu 2006 roku, odbył się finał mistrzostw Polski Maijażu Profesjonalnego na Torwarze w Warszawie. Tematem Mistrzostw było: „Rosysjska Piękność lat 20-ch.” A oto moja interpretacja temtu:


West meet east – wschód spotyka zachód
W marcu 2007 roku, odbył się finał Mistrzostw Makijażu Profesjonalnego pod hasłem: „West meet east”- wschód spotyka zachód. A oto moja interpretacja tematu:


Romantic Beauty like a star
W marcu 2008 roku, odbył się finał Mistrzostw Makijażu pod hasłem: „Romantic beatu like a star” – romantyczna piękność błyszcząca jak gwiazda. A oto moja interpretacja tematu:


05, 2018 -makijaż i stylizacja uczestniczek,tancerek orientalnego tańca brzucha- kolejnej edycji Sommer 2018 Jamilah’s Glamour camp

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt