Wstecz
Data dodania: 10 kwietnia 2019
showbiznes

Dobry wizażysta posiada doskonałą znajomość techniki makijażu. Ja jako artysta nie odrzucam trendów panujących w modzie, ale też bezmyślnie nie kopiuję tego co już było. Staram się twórczo ją przetwarzać, wykorzystując jako moją inspirację dla własnych kreacji. Każda moja sesja przybiera charakter indywidualny oraz cechuje ją wysoki profesjonalizm, stając się dla każdej mojej modelki fantastyczną przygodą i niezapomnianym przeżyciem. Po zakończonej sesji, wszystkie moje modelki posiadają przepiękną pamiątkę , w postaci albumu z niepowtarzalnymi zdjęciami , które potem wykorzystują w dowolny sposób w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

Zuzia i Ada – zdjęcia reklamowe

Sesja strojów kąpielowych

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja, do najnowszej kolekcji strojów kąpielowych, na rok 2009, dla pewnej firmy dziewiarskiej.

Gabriela Models I

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja dla grupy modelek z agencji modelek- Gabriela Models.

Fryzury Beaty Kirke

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja dla słynnej stylistki fryzur oraz instruktorki firmy L”Oreal Beaty Kirke, do Trend Zoom Challenge 2008, interpretacja światowych trendów Goldwell- Newswtalgia orwz Rockmantic w kategorii Partner Colorist (praca ta otrzymała wyróżnienie oraz 3 miejsce).

Modelka Agnieszka – Juwenalia 2007

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja dla modelki Agnieszki – nagroda sponsorowana przeze mnie i Marcina Łysaka, dla miss najpiękniejszej – Juwenalia 2007- w Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu.

Łyżwiarka Urszula

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja dla mistrzyni łyżwiarstwa figurowego Urszuli – dla potrzeb agencji modelek w Irlandii.

Francuzka modelka Katarzyna

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja dla francuskiej modelki Katarzyny.

Tancerka brzucha

Sesja zdjęciowa, makijaż i stylizacja dla tancerki profesjonalnego tańca brzucha.

Gabriela Models II

Gabriela Models III

Gabriela Models IV

Gabriela Models V

Gabriela Models VI

Gabriela Models VII

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt