Wstecz
Data dodania: 24 marca 2019
USUWANIE OWŁOSIENIA

Posiadamy różne metody do walki z niechcianym owłosieniem.
WOSK
Usuwanie owłosienia za pomocą ciepłego wosku.
ELEKTROEPILACJA/Elektroliza/Termoliza ? Cena jest uzależniona od czasu pracy urządzenia
to jedyna uznana i skuteczna metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Gwarancją doskonałych rezultatów jest indywidualne traktowanie mieszka włosowego przy użyciu nowoczesnych aparatów do elektrolizy. Nowe technologie wykorzystujące mikroprocesory i określone częstotliwości pozwalają trwale zniszczyć komórki odpowiedzialne za odrastanie włosów.
Do ww metod sotosujemy aparat Apilus senior II kanadyjskiej firmy. Popularność i uznanie dla aparatów Apilus w gabinetach na całym świecie wynika z tego, że zapewniają one niezwykle skuteczne i trwałe rezultaty oraz umożliwiają osiągnięcie oczekiwanych efektów dużo szybciej niż jakakolwiek inna technika depilacji. Wykorzystując działanie prądu kontrolowanego przez komputer, Apilus umożliwia niezrównaną precyzję, dzięki możliwości regulowania parametrów indywidualnie dostosowanych do stopnia wrażliwości skóry pacjenta. W aparatach Apilus wykorzystano również niezwykle krótki czas aplikacji prądu (regulowany do tysięcznej części sekundy), co zapewnia niezrównany komfort podczas zabiegu.
FOTO EPILACJA Cena jest uzależniona od powierzchni pracy
Wykonywana poprzez urządzenie IPL i300, które reprezentuje najwyższą klasę wyposażenia medycznego. Posiada on certyfikaty medyczne ze względu na precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt