Wstecz
Data dodania: 24 marca 2019
Medycyna estetyczna

1.MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA / czas ok. 1,5 godz.
*cena uzależniona jest od ilości użytych preparatów, ewentualnego znieczulenia, powierzchni objętej terapią
Niezależnie od urządzenia, którym wykonywany jest zabieg, technologia nakłuwania skóry jest niezmienna. Zabieg ma na celu kontrolowane uszkodzenie naskórka, w wyniku czego pobudzane są procesy produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialne za elastyczność i młody wygląd skóry. Mikro nakłucia pobudzają i stymulują naskórek, co powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na odpowiedniej głębokości.
2.MEZOTERAPIA IGŁOWA czas od 1 godz. do 2 godz.
*cena uzależniona jest od ilości i rodzaju preparatu, powierzchni objętej zabiegiem ( np. okolica ust, okolica oczu, cała twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni) i ewentualne znieczulenie
Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda, dzięki której skóra odzyskuje piękny, zdrowy wygląd. Obecnie jest ona uznawana za jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.
Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich porcji substancji aktywnych, które mają na celu pobudzanie procesów odbudowy komórkowej. Do mezoterapii igłowej wykorzystujemy wysoko wyspecjalizowane koktajle zawierające w swoim składzie substancje aktywne. Składy oraz stężenia różnią się w zależności od firmy, zastosowania i problemu. Wybór dostarczanej mieszanki uzależniony jest od potrzeb skóry. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami i kuracjami.
Zastosowanie: Mezoterapia wykonywana jest za pomocą mikronakłuć w celu rewitalizacji i odbudowy. Poprawia ona metabolizm skóry, poprawia nawilżenie, zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami, a także likwiduje płytkie zmarszczki. Mezoterapię igłową można stosować również w walce z cellulitem i rozstępami, jak również przy kuracjach ujędrniających (twarz, szyję dekolt, biust) i odmładzających. Przynosi efekty również w leczeniu łysienia. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry i dostarczyć każdej skórze niezbędnych substancji aktywnych.
Procedurę zabiegów ustala się indywidualnie w trakcie konsultacji przed zabiegiem. Celem uzyskania zadowalających efektów należy wykonywać serię kilku zabiegów (3-10) w odstępach około 10-14 dni, a następnie zalecane są zabiegi przypominające. Mezoterapię igłową można też wykonać jednorazowo w celu odświeżenia i rewitalizacji skóry.
Po zabiegu skóra zwykle jest zaczerwieniona, ponadto mogą być obecne grudki, które w zależności od użytego preparatu utrzymują się od kilku godzin do kilku dni. Zabieg ten, z uwagi na obecność licznych wkłuć, wiąże się także z ryzykiem wystąpienia siniaczków, które znikają po kilku dniach.
Przeciwwskazania: Zabieg nie może być wykonywany w przypadku choroby autoimmunologicznej, łuszczycy, stanów zapalnych i ropnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.
W naszym Salonie zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane są z użyciem ekskluzywnych koktajli do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare®

3.DERMIA SOLUTION, to unikatowy system zabiegowy, który pozwala niezwykle efektywnie stymulować i zagęścić skórę właściwą, a jednocześnie bardzo precyzyjnie podać opatentowane serum docierające aż do wnętrza komórek. To metoda pozwalająca na pracę bez zbędnej agresji i irytacji układu odpornościowego oraz dyskomfortu dla klienta. To metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą z jednorazowym, sterylnym aplikatorem posiadającym ultra cienkie igły oraz preparatem pobudzającym mitochondria komórek. Zabieg mikronakłuwania poprzedznoy jest POLIABRAZJĄ medycznym polimerem. To sterylny i innowacyjny zabieg, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Dzieje się tak dzięki połączeniu peelingu chemicznego oraz mechanicznej pracy głowicy rotacyjnej zbudowanej ze specjalnego polimeru medycznego. Skóra jest gruntowanie, lecz niezwykle delikatnie oczyszczona, gwarantując klientom bardzo miłe odczucia. Zabieg dedykowany jest skórą tłustym i mieszanym, skórom dojrzałym po 40 roku życia, skórom trądzikowym i z trądzikiem różowatym.

*dermia medical + poliabrazja , czas ok. 2 godziny

poliabrazja czas ok 1,5 godziny

dermia medical czas ok 1,5 godziny

4. MIKROPUNKTURA BLIZN
Usuwanie wszelkich blizn za pomocą specjalnych mikronakłuć w połączeniu z techniką manualną, tzw. łamaniem blizny oraz inżynierią komórkową.
Cena od 150zł w zależności od rodzaju i wielkości blizny.

5.LASEROTERAPIA
Terapia laserowa jest metodą sprawdzoną klinicznie i bezpieczną. Nasze urządzenie do laseroterapii IPL i300 Pulse dzięki dużej dokładności nie pozostawia śladów na skórze. Szeroki zakres fal pozwala na idealne dopasowanie do różnych typów skóry i różnych zmian skórnych.
To metoda, która znajduje zastosowanie w: fotoodmładzaniu, usuwaniu zmian naczyniowych na twarzy, szyi i dekolcie, usuwaniu zmian pigmentowych, leczeniu trądziku, depilacji wszystkich kolorów włosów (również jasnych, siwych i rudych).
Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę światłem laserowym za pomocą aplikatora. Proces nagrzewania tkanki jest kontrolowany poprzez pomiar impedancji skory. Dzięki temu nie dochodzi do oparzeń skóry ani do powstawania blizn. Efektywność zabiegu zapewnia połączenie impulsowego światła laserowego o długości fali od 530 nm do 1200nm. Po zabiegu nie występują zaczerwienienie, złuszczanie oraz inne objawy uboczne uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

6.FOTODEPILACJA– trwałe usuwanie owłosienia

FOTODEPILACJA laserowa (laseroterapia) – to trwałe usuwanie owłosienia. Głównym atutem zabiegu jest poprawa komfortu życia, oszczędność czasu i wygoda, tak więc, zabieg ten polecany jest każdej osobie, która chce trwale pozbyć się owłosienia.
Metoda ta, zalecana jest również pacjentom z zaburzeniami endokrynologicznymi (hirsutyzm), (hipertrychoza), w przebiegu których pojawia się nadmierne owłosienie. Epilację polecamy także osobom z wrażliwą skórą, u których pojawia się odczyn zapalny na skórze (zaczerwienienie) po woskowaniu, goleniu lub depilacjach chemicznych.
Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos
Laser stosowany do zabiegów epilacji działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 2 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka potem jego stopniowy zanik, co w efekcie prowadzi do utraty włosa. Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę mieszków włosowych i skóry. Odpowiednia długość wiązki światła niszczy ten barwnik, a przez to powoduje zanik mieszków włosowych i po włosach nie pozostaje nawet ślad. Dlatego też im większy jest kontrast pomiędzy kolorem mieszka włosowego a skórą tym zabieg jest skuteczniejszy -większa ilość mieszków włosowych ulega zniszczeniu. Jeden „strzał” wiązką światła likwiduje kilkanaście i więcej włosów, które znajdują się na powierzchni skóry tworzącej plamkę o średnicy od 9×9 mm. Włosy niszczy się partiami plamka po plamce. W związku z czym potrzebna jest seria zabiegów.

7.ZAMYKANIE NACZYNEK
Cena uzależniona jest od wielkości rumienia, impulsów świetlnych oraz powierzchni twarzy.Cena dotyczy pojedynczego zabiegu.
Problemy związane z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi (tzw.teleangiektazje) są częstym defektem kosmetycznym. Coraz więcej kobiet i mężczyzn skarży się na kłopoty związane z kruchością ścian naczynek, z ich podwyższoną przepuszczalnością. Ściany naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, zaczynają pękać pozostawiając na skórze trwałe ślady, potocznie nazywane „pajączkami”. Pierwszą oznaką problemu może być często pojawiający się rumień, zaczerwienienie (wywołane np. zmianą temperatury, wzruszeniem lub zdenerwowaniem), które po pewnym czasie stale utrzymuje się na skórze. Rozpoznanie popękanych naczynek nie stwarza problemu, ponieważ są one widoczne gołym okiem.
Mechanizm usuwania zmian naczyniowych
Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 1 do 3 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

7.FOTOODMŁADZANIE
*cena około 450 zł uzależniona jest od powierzchni zabiegowej, ilości impulsów świetlnych oraz ewentualnego znieczulenia.Cena dotyczy pojedynczego zabiegu.
Regeneracja i odmładzanie skóry – to zabieg niwelujący drobne oznaki starzenia się skóry. Poprawia koloryt, napięcie skóry, przywraca jej blask, usuwa zmęczony wygląd wywołany szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i wiekiem. Pobudza naturalne
wytwarzanie kolagenu. Korzyści z zabiegu są zarówno doraźne – promienny wygląd, jak i długofalowe – zauważalna poprawa i odmłodzenie skóry.Zabieg fotoodmładzania można wykonywać w każdej porze roku, po zabiegu można od razu wrócić do normalnej
aktywności. Zabiegi są całkowicie bezbolesne!
Mechanizm fotoodmładzania
Zabieg fotoodmładzania to unikalna procedura, pozwalająca na odmłodzenie skóry przy pomocy impulsowego śródła światła /IPL/, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego trybu życia. Istnieje kilka metod oceny fotouszkodzeń skóry. Najprostszy podział, który stosujemy, definiuje wspólne cechy wewnętrznego i zewnętrznego starzenia się skóry.
Grupa A uszkodzeń skóry to plamy barwnikowe, piegi oraz zmiany naczyniowe – rumień i porozszerzone naczynka, będące efektem średnich uszkodzeń świetlnych, ale również chorób np. trądzika różowatego.
Grupa B to zmiany strukturalne skóry i naskórka – zmarszczki, rozszerzone pory,
a także zmiany sprężystości skóry charakteryzowane jako rumiana i pofałdowana cera.
Poszczególni pacjenci mogą mieć uszkodzenia grupy A i/lub B. Klasyfikacja powstała w celu prostego opisu objawów starzenia się skóry oraz odpowiedniego zaplanowania techniki leczenia. Fotoodmładzanie jest dynamicznym, nieinwazyjnym procesem
polegającym na zastosowaniu niekoherentnego, impulsowego światła o niskiej gęstości energii do odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dłoni.
Leczenie składa się z serii 1-5 zabiegów, wykonywanych co 3-6 tygodni.
Zabieg jest prowadzony na całej twarzy i w zależności od dominujących objawów, skórę naświetla się jedno- lub dwukrotnie w czasie jednego spotkania.
Wskazania do fotoodmładzania:
– łagodne zmiany naczyniowe, takie jak:
– teleangiektazje
– trądzik różowaty
– rumień
– zaburzenia pigmentacji skóry:
– posłoneczne zmiany pigmentowe
– piegi
– zmiany strukturalne skórne i naskórkowe:
– zmarszczki – niezbyt głębokie
– zmiany sprężystości skóry
– rozszerzone pory.

8.USUWANIE ZMIAN PIGMENTACYJNYCH
*cena uzależniona jest od wielkości przebarwień, impulsów świetlnych oraz powierzchni twarzy.Cena dotyczy pojedynczego zabiegu.
Zmiany pigmentacyjne – są to plamki i plamy ciemniejsze od reszty skóry. Mogą być jasnobrązowe, brązowe, a nawet szare, różnej wielkości i kształtu, rozmieszczone w różnych miejscach, najczęściej tych narażonych na działanie promieni słonecznych czyli na twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rąk.
Główną przyczyną powstawania przebarwień jest promieniowanie
ultrafioletowe, kolejną to zmiany hormonalne związane z zaburzeniami miesiączkowania, chorobami przydatków, ciążą lub przyjmowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych. Zaburzenia barwnikowe mogą zostać wywołane także przez choroby wątroby, tarczycy oraz przez stosowanie fotouczulających leków.
Medycyna estetyczna dostarcza wielu skutecznych rozwiązań dla likwidacji przebarwień. Możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich rodzajów przebarwień (w tym posłonecznych, wynikających z wieku, z zaburzenia gospodarki pigmentowej i innych przyczyn).
Laserowa Redukcja Przebarwień IPL
Redukcja za pomocą impulsów świetlnych IPL jest bardzo skutecznym rozwiązaniem dla pozbycia się różnych rodzajów przebarwień. Są to m.in. przebarwienia posłoneczne, powstałe wskutek podrażnień lub urazów. Efekty są widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu. Jest to jeden z wymagających najmniej powtórzeń zabiegów laserowych.

9.LECZENIE TRĄDZIKU
*cena uzależniona jest od ilości impulsów świetlnych, powierzchni zmienionej chorobowo. Cena dotyczy pojedynczego zabiegu.
Na tym polu zdecydowanie najlepiej sprawdzają się zabiegi wykonane urządzeniem IPL popularnie zwanym laserem IPL. Wiązka światła o specjalnie dobranym zakresie fali
dociera do określonych warstw skóry, gdzie niszczy różne typy bakterii wywołujących
trądzik DZIAŁAJĄC NA NIE JAK ANTYBIOTYK. Tkanki zawierające poszczególne chromofory zostają uszkodzone w efekcie zjawiska fototermolizy selektywnej, czyli bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Działanie IPL zgodne jest więc z powszechnym trendem w świecie medycyny estetycznej, by osiągnąć jak najlepsze efekty przy jak najmniejszej inwazyjności.
PEELINGI CHEMICZNE
* cena uzależniona jest od ilości użytych peelingów chemicznych (max. 5 rodzajów ) i powierzchni skóry.
W naszej ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów monokwasów marki PeelMission , pozwalają one stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.
Kolejną zaletą jest działanie systemiczne, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.
Nasza oferta Peel Mission
-Kwas hydroksybursztynowy
-Kwas salicylowy
-Kwas glikolowy
-Kwas pirogronowy
-Kwas askorbinowy
– Kwas azelainowy
– Kwas gamma-aminomasłowy
– Kwas ferulowy
– Kwas laktobionowy
– Kwas mlekowy
– Kwas migdałowy
– Kwas fitowy
– Kwas szikimowy
TCA – kwas trójchlorooctowy
Zabieg z retinolem – Reti Peel , zabieg setowy
inicjuje procesy naprawcze,
przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
efektywnie wygładza,
przywraca młody wygląd
Ferulac Valencia Peel – odmładzający peeling usuwający skutki fotostarzenia oparty na kwasie ferulowym i TCA. Taki skład preparatu stosowanego w zabiegu przynosi silne działanie antyoksydacyjne, depigmentujące i przeciwstarzeniowe. Skóra młodnieje dzięki usunięciu warstwy martwego naskórka i pobudzeniu wymiany naskórkowej, hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu odpowiedzialnego za przebarwienia – stymulacji tworzenia kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Tak wielokierunkowe działanie odmładzające dedykowane jest wszystkim rodzajom cery, bez ryzyka silnego podrażnienia, zaczerwienienia i hiperpigmentacji. Dla spotęgowania efektu zabiegu możemy dołączyć retinol w kilku formach.

Biodroga MD Skin Booster Acid Treatment
-Skin Booster AHA-acid’s o stężeniach 20%,30%,40%,50%
peeling powierzchniowy. Zabieg ma na celu:
– poluzowanie zrogowaciałej warstwy skóry (kwas glikolowy),
– wsparcie regeneracji skóry oraz zmniejszenie istniejących linii i zmarszczek,
– poprawę struktury skóry aby uzyskać czysty ton skóry,
– rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i zapobieganie powstawaniu nowych,
– poprawę wiązania wilgoci w skórze, poprawę elastyczności,
– oczyszczenie porów skóry.
W wyniku zabiegu martwe komórki skóry, zanieczyszczenia, nieregularności skóry zostają usunięte a pory oczyszczone. Nowe komórki skóry mogę się sprawniej wydostać na powierzchnię. Skóra staje się równa i gładka. Poprawione zostaje wiązanie wilgoci przez skórę, a preparaty takie jak kremy czy serum mogą znacznie lepiej penetrować skórę.
Dla optymalnych rezultatów, zalecana sekwencja to 5-6 zabiegów w odstępie 7-10 dni.
O zwiększeniu stężenia kwasu decyduje aktualny stan skóry wraz z jego poprawiającą się kondycją.
-Skin Booster Sensitive (kwas mlekowy i laktobionowy)
-Skin Booster Anti-Age ( kwas glikolowy i retinol)
-Impure skin – pH 2,0 salicylic Acid 2% + glycolic Acid 5% + lactid Acid 10%
Jest to kwas złożony przeznaczony do leczenia skóry o zaawansowanym zanieczyszczeniu .Za sprawą tej złożonej kompozycji rozpuszczane są wydzieliny łoju oraz złuszczane martwe komórki naskórka. Wykazywane jest działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Kwasy AHA oraz połączenie pozostałych kwasów: glikolowego i mlekowego złuszczając martwe komórki naskórka stymulują odnowę komórkową i działając sensorycznie rozjaśniają skórę oraz zwiększają wiązanie wilgoci.
10.Inżynieria Komórkowa
Gen Factor – to przełomowy produkt o spektakularnych efektach. Jest to bioaktywny żel działający na poziomie komórkowym i niższym. Ma on wszechstronne zastosowanie w profilaktyce pielęgnacji i regeneracji w różnorodnych zabiegach inwazyjnych jak : mezoterapia mikroigłowa, IPL, kwasy medyczne, sonoforeza. Preparat ten swoją skuteczność zawdzięcza bardzo unikalnym, a zarazem bardzo silnie działającym substancjom pochodzenia naturalnego oraz tworzonych w nowoczesnych laboratoriach bio-tech. Obecność składników takich jak białka i peptydy wzmagają komunikację międzykomórkową, łagodząc objawy i wspomagając uszkodzoną tkankę w procesie gojenie, jak również odbudowują, regenerują, niszczą stan zapalny, działają bakteriostatycznie, łagodzą stany alergiczne, intensyfikuje tworzenie kolagenu, stymuluje układ immunologiczny skóry. Zawartość białek aktywnych poprawia metabolizm skóry i stymuluje nadbudowę jej ubytków. Poprzez zdolność komunikacji międzykomórkowej w skórze zwiększa możliwość samodzielnego procesu odbudowy i regeneracji, wygładza, poprawia napięcie skóry czyniąc ją odporną i elastyczną.

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt