Wstecz
Data dodania: 24 marca 2019
ZAMYKANIE NACZYŃ krwionośnych

Problemy związane z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi (tzw.teleangiektazje) są częstym defektem kosmetycznym. Coraz więcej kobiet i mężczyzn skarży się na kłopoty związane z kruchością ścian naczynek, z ich podwyższoną przepuszczalnością. Ściany naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, zaczynają pękać pozostawiając na skórze trwałe ślady, potocznie nazywane „pajączkami”. Pierwszą oznaką problemu może być często pojawiający się rumień, zaczerwienienie (wywołane np. zmianą temperatury, wzruszeniem lub zdenerwowaniem), które po pewnym czasie stale utrzymuje się na skórze. Rozpoznanie popękanych naczynek nie stwarza problemu, ponieważ są one widoczne gołym okiem. W naszej ofercie posiadamy, różne metody niwelujące rozszerzone naczynia krwionośne – tzw. teleangiektazje.

1.TERMOKOAGULACJA, to zabieg w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji możemy reagować na
zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki, plamki Cambella, naczyniaki wypukłe.
*cena : podczas pierwszego zabiegu ustalamy rodzaje znamion naczyniowych, wypełniamy kartę klienta przechodząc wywiad medyczny,dobieramy odpowiednie parametry zabiegowe oraz dobieramy odpowiednią pielęgnację domową pozabiegową. Cena zapierwszy zabieg – 200 zł, każdy następny jest uzależniony od czau pracy urządzenia :
ok.10 min – 80zł
ok.15min – 120 zł,
ok.20 min – 150 zł
od 30-40min 250 zł

2.IPL, energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 1 do 3 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

*cena od 150 zł, uzależniona jest od wielkości rumienia, impulsów świetlnych oraz powierzchni twarzy.Cena dotyczy pojedynczego zabiegu.

3.OBKURCZANIE RUMIENIA
Obkurczanie rumienia na twarzy odbywa się za pomocą łagodnej kosmetyki białej, peelingów chemicznych, urządzenia wysokiej częstotliwości prądem – Apilus Senior II, urządzeniem do laseroterapii IPL iPULSE300.
Więcej informacji w zakładce twarz-> zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Skontaktuj się
z nami!
Kontakt