Podaruj bliskiej osobie
coś wyjątkowego

Zaproszenie upominkowe

Jeśli szukają państwo oryginalnego upominku, na sprawienie radości bliskiej Ci osobie, to zaproszenie upominkowe będzie świetnym prezentem z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki lub Dziecka, czy po prostu potrzeby serca obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie. Stanowi również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienie pracowników.
Oferty przygotowywane są indywidualnie z całego menu zabiegów.
Jesteśmy dla Państwa komfortu duszy i ciała.
Niepowtarzalny prezent na każdą okazję, eleganckie zaproszenie do zmysłowego świata Salonu Kosmetyki Profesjonalnej i Makijażu Artystycznego Gala. Obdarowana nim osoba przeniesie się w świat przyjemności, relaksu i odprężenia.
Regulamin
Zaproszenie musi być wykupione na miejscu w salonie dla konkretnej osoby, na wybrany konkretny zabieg lub na dowolną kwotę i jest ważny przez miesiąc od daty zakupu.
Staramy się aby wybrany zabieg był dobrany indywidualnie i spełniał oczekiwania każdej osoby.
Obdarowana osoba ustala z salonem indywidualnie zabieg w dowolnie wybranym, korzystnym dla niej terminie (dajemy miesiąc prolongaty od daty zakupu, nie narzucamy terminu zabiegu osobie obdarowanej).
Po upływie miesiąca zaproszenie nie zrealizowane traci swoją ważność wraz z poniesionymi wcześniej kosztami.
Zaproszenia nie wymieniamy na gotówkę (w całości lub części).
Osoba obdarowana może zamienić ustalony zabieg na inny (droższy), z ewentualną dopłatą różnicy w cenie.
Zaproszenie upominkowe cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ jest to bardzo lubiana przez Panie forma prezentu dla bliskiej osoby.

Zapraszamy do naszego
salonu
Skontaktuj się
z nami!
Kontakt